Franšízové příležitosti

Otevřete si s námi své podnikání

Otevřete si vlastní franšízový obchod věnovaný lanýžům bez jakýchkoli nákladů na provizi. Truffleat srl má již 15 let zkušeností a jeho plánovaná expanze ve světě bude 100 obchodů v příštích 7 letech! Ode dneška si můžete otevřít franšízovou pobočku přímo ve vašem městě v Itálii a ve světě. Truffleat poskytuje design a rozvržení, produkty a e-commerce, stejně jako všechny zkušenosti odborníků v oboru. Prognózy trhu potvrzují zdraví odvětví a ambicí Truffleat je sdílet svůj vítězný vzorec s dynamickými podnikateli. Truffleat nabízí příslušnosti vhodné pro každý kontext s odborným výcvikem. Chcete získat více informací?

shop franchise truffleat 5

Franšíza obchodu s lanýži

Otevřením franšízy lanýžového obchodu získáte široký sortiment nejprestižnějších výrobců lanýžů na světě.

shop and aperitif store franchise truffleat 3

Franšíza obchodu s lanýži a aperitivy

Tento druh obchodu je místem pro ty, kteří chtějí strávit čas ochutnáváním našich produktů a relaxací v teplém, ale rafinovaném prostředí.

shop franchise truffleat 3

Vlastní franšíza obchodu s lanýži

Poskytujeme veškerou pomoc, kterou potřebujete k vybavení vašeho obchodu, aby byl funkční a efektivní, s pomocí našeho italského interiérového designéra.

hotel restaurant franchise truffleat

Hotelová a restaurační franšíza

Jedinečné chvíle ve střešní 5hvězdičkové hotelové restauraci s lanýžovým barem! Vychutnejte si lahodnou večeři připravenou z jedinečných surovin, jako jsou čerstvé italské lanýže.

bar and restaurant franchise truffleat

Franšíza barů a restaurací

Gurmánská restaurace je jedinečná franšíza nabízející požitky z prestižních italských lanýžů v kombinaci se slavnou italskou kuchyní.

cruise ship franchise truffleat

Franšíza restaurace na výletní lodi

Tato restaurace a butik franšíza bude přítomna na skupině výletních lodí, kde můžete ochutnat a zakoupit lanýžové produkty.

airport shop franchise truffleat

Franšíza restaurace na letišti

Letištní franšíza spočívá v nabídce kulinářského zážitku před odletem. Oblast pro nákup lanýžových produktů a dárkových balíčků.

train station shop franchise 1

Franšíza restaurace na vlakovém nádraží

Nádražní franšíza má nabídnout alternativní způsob, jak se před odjezdem najíst gurmánským jídlem i na útěku. Rychlý a vytříbený styl cateringu.

street food franchise 1

Pouliční jídlo franšíza

Franšíza pouličního jídla si klade za cíl poskytnout příležitost vychutnat si dobré jídlo na ulici. Je to příjemný, lehký, chutný a gurmánský zážitek.

casino shop franchise truffleat

Franšíza restaurace v kasinu

Franšíza casinò je o nabídce personalizovaného jídla, skutečného kulinářského zážitku. Příležitost užít si vytváření osobního mistrovského díla.

show room shop franchise truffleat

Franšíza barů a restaurací na showroomu

Tato franšíza je vhodná pro showroomy, jako je značka luxusních automobilů, kde můžete svému podnikání přidat služby a pohodlí.

roof top shop franchise truffleat

Franšíza restaurace na střeše

Dopřejte si lahodnou italskou kuchyni s barem a restaurací. Užijte si třpytivé výhledy na město a vychutnejte si lanýže.