Truffleat & Ugolini
Prezentace

NAŠE PREZENTACE

Dobrý den, jsem Roberto Ugolini, zakladatel společnosti Truffleat Srl, která již více než 10 let působí v oblasti komercializace čerstvých lanýžů a exkluzivní vysoce kvalitní Italské produktys lanýži i bez.

trh s lanýži zažívá boom a má růstový trend minimálně 12 % ročně. Naše společnost se zabývá dodávkami gastronomických produktů pro kanály Horeca a Retail: koření, sůl, omáčky, snacky, extra panenský olivový olej, těstoviny s lanýži i bez.

V Itálii je dobře známo, že každý region má své vlastní poklady pro svou kuchyni. Každá ingredience se počítá, nejen kuchař a tajemství jeho babičky! Sám jsem se vydal hledat tyto poklady, jeden po druhém, osobně jsem se setkal s každým výrobcem, ochutnal každý produkt, abych byl svědkem jeho dobroty, a poté jsem vytvořil dvě exkluzivní řady, které vám představím.

Nabízíme dvě řady italské dokonalosti, první věnovanou milovníkům lanýžů „LINEA TRUFFLEAT“ a druhý pro ty, kteří jsou nadšení pro vynikající italskou kuchyni „LINEA UGOLINI“.

Řada TRUFFLEAT – Místo setkání milovníků lanýžů: exkluzivní lanýže produkty, 100% kvalita a opojné čerstvé lanýže prodávané po kilogramech. Naše společnost zasílá čerstvé lanýže prostřednictvím kurýra DHL, pečlivě zabalené v souladu s řetězcem čerstvosti. Označeno zárukou kvality a původu.

Řada UGOLINI – Exkluzivní tradiční italský gurmán: Široký sortiment ze 100% italských produktů, pečlivě vybraných na základě jejich jedinečné kvality a zvláštností, připravených v souladu s regionální tradicí.

Naše katalogy a naše spotřebitelské ceníky (pro VELKOOBCHOD jsou přizpůsobené ceny) si můžete prohlédnout tak, že si stáhnete PDF v nízkém nebo vysokém rozlišení na následujících odkazech:

Katalog Truffleat v nízkém rozlišení

Katalog Truffleat ve vysokém rozlišení

Katalog franšíz Truffleat v nízkém rozlišení

Katalog franšíz Truffleat ve vysokém rozlišení

Katalog Ugolini v nízkém rozlišení

Katalog Ugolini ve vysokém rozlišení

Ceník Truffleat

Ceník Ugolini Gourmet

S pozdravem a těšíme se na další setkání,

Roberto Ugolini
Vlastník & Globální obchodní ředitel


E-mail: global@truffleat.com
WhatsApp: +393476398457
Telefon: +390651845150