Naše prezentace

Dobrý den, jsem Roberto Ugolini,

zakladatel společnosti Truffleat SRL, která již více než 10 let působí v oblasti komercializace čerstvých lanýžů a exkluzivních vysoce kvalitních italských výrobků, s lanýži i bez nich.

Trh s lanýži je na vzestupu, s růstovým trendem nejméně 12% ročně. Naše společnost se zabývá dodávkami gastronomických produktů pro kanály HORECA a Retail: koření, sůl, omáčky, občerstvení, extra panenský olivový olej, těstoviny, s lanýži a bez nich.

V Itálii je dobře známo, že každý region má své vlastní poklady pro svou kuchyni. Každá ingredience se počítá, nejen kuchař a tajemství jeho babičky! Šel jsem sám hledat tyto poklady, jeden po druhém, osobně se setkat s každým výrobcem, ochutnat každý produkt, abych viděl jeho dobrotu, a pak vytvořit tři exkluzivní linie, které se vám chystám představit.

Vyrobeno v Itálii

Naše značky

Nabízíme tři řady italské dokonalosti, první věnovanou milovníkům lanýžů „ŘADA TRUFFLEAT, druhá pro ty, kteří jsou nadšení pro vynikající italskou kuchyni „ŘADA UGOLINI“ a třetí „ŘADA CAVIAREAT“ pro ty, kteří milují kaviár.

9241 sale grigio di guerande e tartufo nero pregiato truffleat 5

Řada TRUFFLEAT

Místo setkání milovníků lanýžů

Exkluzivní produkty Lanýže, 100% kvalita a opojné čerstvé Lanýže prodávané po kilogramech. Naše společnost zasílá čerstvé lanýže prostřednictvím kurýra DHL, pečlivě zabalené v souladu s řetězcem čerstvosti. Označeno zárukou kvality a původu.

8886 pesto rosso bio ugolini gourmet 8

Řada UGOLINI

Exkluzivní tradiční italský gurmán

Široký sortiment 100% italských produktů, pečlivě vybraných na základě jejich jedinečné kvality a zvláštností, připravených v souladu s regionální tradicí.

caviale caviareat

Řada CAVIAREAT

Ochutnávka kaviáru

Ochutnávat kaviár je jako poslouchat tajemný příběh z nejhlubších moří. Je to úžasná pochoutka zrozená z nejčistších vod a jedna z nejvyhledávanějších gurmánských ingrediencí kuchařů a milovníků dobrého jídla po celém světě, díky ohromujícímu zářivému jikry a jemné, rafinované chuti.