Vaše značka u privátní značky

Naše společnost s více než desetiletými zkušenostmi

Umožňujeme investorům, kteří investují do sektoru Food & Beverage, vytvořit existující společnost působící v jiném sektoru, stejně jako některé společnosti v sekci Luxury, které se rozhodly vytvořit restaurace s vlastními značkami, nebo společnostem již v sektoru Food & Beverage, proč ne také již působící v segmentu Truffle, ale dosud není známo, zviditelnit se po celém světě s inovativním konceptem a v neposlední řadě jednoduchý investor, který nevěří v realitní nebo finanční sektor, si vybere podnikatelský tím, že začne svou novou značku v odvětví Truffle. Zde vyhodnocujeme všechny možnosti a lokality a vše potřebné včetně komerčního spuštění.

Kombinace bezpečnosti potravin, provozního výkonu a udržitelného designu vašich produktů F&B

Služby v oblasti surovin a surovin. Služby pro vývoj formulací a formulací. Potravinářské a nápojové služby. Návrh a výroba obalů.

Příležitosti partnerství OEM

OEM výrobní divize TrufflEAT ®je zaměřena na pomoc partnerům při rychlém a efektivním vývoji a uvádění produktů na trh. Poskytnutím jedinečných zdrojů, které zahrnují výzkum a vývoj, proprietární design zařízení a kompletní výrobní možnosti, může TrufflEAT ® přenést produkt ze snu do reality.