Prodejna lanýžů a aperitivů

Tento druh franšízy lanýžového obchodu je místem pro ty, kteří chtějí trávit čas ochutnáváním našich produktů a relaxací v teplém, ale rafinovaném prostředí. Náš vybraný profesionální šéfkuchař vás provede lanýžovou cestou s precizním vytvořením degustačního menu, které je poutavé. Spolu s našimi nápoji od vína až po šampaňské, koktejly a speciální pivo činí tuto jedinečnou franšízu vynikajícím obchodem a večeří po celém světě.

TrufflEAT® je společnost, která kromě provádění různých cateringových projektů, poskytuje vyjádření z Itálie do celého světa, a to jak společností, jak je nejlépe uvedeno na místě a v e-commerce, a výrobků vyrobených pod vlastní značkou nebo soukromou značkou.

Jsme místem setkání těch, kteří jsou milovníky lanýžů. Náš široký výběr vysoce kvalitních lanýžových produktů je speciálně vyráběn pro nás v Itálii. Naši partneři patří mezi přední světové společnosti. Vyvážíme naše výrobky po celém světě, organizované s péčí a pohotově.

Obchody mají moderní a teplý interiérový design, který nás reprezentuje jako jedinečný maloobchodní styl, který nám umožňuje vystoupit z davu.