OEM výroba potravin

Vaše značka u privátní značky

Naše společnost s více než desetiletými zkušenostmi

Umožňujeme investorům, kteří investují do Food & Nápojový sektor, vytvořit již existující společnost působící v jiném sektoru, stejně jako některé společnosti v sekci Luxury, které se rozhodly vytvořit restaurace s vlastními značkami, nebo společnosti již v Food & Nápojový sektor, proč také již nepůsobí v segmentu Lanýžů, ale ještě není známý, zviditelní po celém světě inovativním konceptem a v neposlední řadě je to jednoduchý investor, který nevěří v realitní nebo finanční sektor, vybere si podnikatelskou tím, že založí svou novou značku v odvětví lanýžů. Zde hodnotíme všechny možnosti a lokality a vše potřebné včetně komerčního spuštění.

Kombinace bezpečnosti potravin, provozního výkonu a udržitelného designu vašich produktů F&B

Služby surovin a přísad. Služby v oblasti formulace a vývoje receptur. Jídlo & Nápojové služby. Služby v oblasti designu a výroby obalů.

OEM partnerské příležitosti

Výrobní divize TrufflEAT® OEM se věnuje pomoci partnerům rychle a efektivně vyvíjet a uvádět produkty na trh. Poskytováním jedinečných zdrojů, které zahrnují výzkum a vývoj, vlastní design zařízení a kompletní výrobní možnosti, může Truffleat přenést produkt ze snu do reality.

Stáhněte si náš katalog

Naše katalogy a naše spotřebitelské ceníky (pro VELKOOBCHOD jsou přizpůsobené ceny) si můžete prohlédnout tak, že si stáhnete PDF v nízkém nebo vysokém rozlišení na následujícím odkazu:

Máte-li zájem o některý z produktů TrufflEat® a rádi byste prodiskutovali možný obchodní záměr, kontaktujte nás.