Italské čerstvé lanýže
dodávány po celém světě

Italské čerstvé lanýže se dodávají do celého světa v jakémkoli ročním období celého roku

Jak víme, Itálie je zemí, kde se rodí a opouštějí lanýžei když se pro některé druhy a období roku sbírají i z jiných částí světa. Zde v tomto segmentu, kde je důležité věnovat pozornost aktuálnímu dění, je podnikání propojené s e-commerce, odkud můžete spravovat místní trh s obchodem a online prodejem a možností letecké dopravy s předními kurýry na světě. Bílé i černé lanýže v každém ročním období.

 

Exportní trh čerstvých lanýžů se může pochlubit obratem 6 miliard USD a dalších 15 miliard za produkty z lanýžů.
Tyto hodnoty jsou předurčeny k růstu vzhledem k možnosti pěstování lanýžů, což umožňuje vysadit stromy, které budou produkovat jak vzácné a letní černé lanýže.
V tomto segmentu bude k dispozici možnost dalšího prodeje franšízy s v obchodě a online.

Ať už si chcete zpestřit každodenní domácí jídla nebo jídelníček v restauraci, pořiďte si nejlepší čerstvé italské lanýže a odvozené produkty od TrufflEat. Doručujeme po celém světě pomocí služeb DHL a objednávky odesíláme do 2 dnů. Abychom zajistili nejvyšší kvalitu při příjezdu, používáme nádoby s regulací teploty pro čerstvé a mražené lanýže.

Lanýže jsou jedním z nejvzácnějších darů přírody a jsou dostupné jen krátce během sezóny. Lanýže, získané z kořenů stromů ve velkém utajení v lese, jsou zemité a omamné. Jejich výrazná vůně inspirovala kulinářskou brilantnost po staletí.