shop franchise truffleat 8

KAPITOLA 8: Výběr franšízy

Výběr franšízy

Existují stovky možností, ze kterých si můžete vybrat, když přijde čas, abyste se rozhodli otevřít vlastní franšízu, ale existují některé důležité úvahy, které je třeba před tím přemýšlet. I když se vám může zdát důležité skočit přímo do franšízové příležitosti s oběma rukama svázanýma za zády, být tak neopatrný o vlastnictví franšízy je jen jeden způsob, jak umožnit selhání franšízy od samého počátku! Nicméně mnoho lidí skočí do nákupu franšízy společnosti dříve, než skutečně přemýšlí o tom, jaký typ franšízy by měli skutečně provozovat.

Pokud jste ten, který je náchylný k rychlému rozhodování, pak jsou zde některé věci o výběru povolení, které byste měli zvážit:

Vaše zájmy

I když jste pravděpodobně slyšeli znovu a znovu, že je velmi důležité přemýšlet o svých zájmech při otevírání franšízy, mohlo by to být velmi dobře ukazatelem a prediktorem toho, zda se vaše zvolená franšíza potopí nebo plave! Chcete vlastnit restaurační franšízu? Je otevření restaurace franšíza něco, co budete moci držet krok po celá léta na konci? I když se franšízové příležitosti, jako jsou luxusní restaurace jako Olive Garden, The Golden Corral nebo jiná společnost, mohou zdát jako velmi výnosný směr, nemusíte mít pocit, že vlastnictví franšízy je deset až patnáct let, ačkoli mnoho franšízových smluv obvykle vyžaduje minimálně dvacet let.

Opravdu, pak je opravdu důležité přemýšlet o tom, co se vám líbí dělat ve svém volném čase, který by vás měl vést k tomu, jaké typy franšízových příležitostí, které chcete otevřít. Například, pokud máte rádi sledování sportovních her v televizi, než můžete jen přemýšlet o otevření své vlastní sportovní memorabilia povolení, takže budete moci sledovat a být obklopen věcmi, které máte rádi po celý den. Na druhou stranu, pokud máte rádi práci s automobily, pak možná otevření povolení automobilového příslušenství je pro vás to pravé. Nakonec, trávit čas s věcmi, které jste vášniví, je velmi důležité, abyste se nedostali příliš vyhořelí na práci, kterou musíte dělat každý den, aby franšíza přežila!

Otevřete si vlastní obchod!

I když se vlastnictví franšízy může zdát jako lákavá volba, další cestou, kterou mnozí lidé přehlížejí, než se vydají do franšízové uličky, je otevřít si vlastní podnikání. Existuje mnoho výhod vlastnit vlastní podnikání, spíše než mít firemní franšízu, a některé z výhod patří možnost diktovat, co budete dělat s vlastním obchodem, stejně jako jak budete zdobit firemní obchod, který jste vytvořili!

Celkově vzato, to jsou některé z nejdůležitějších věcí, na které je třeba myslet, pokud jde o otevření vlastní franšízy a případně založení vlastní společnosti. Mnoho lidí otevírá franšízy každý den s úmyslem uspět, jen aby později zjistili, že se chystají zavřít obchod! Nalezení franšízové příležitosti, která je pro vás dobrá, vám určitě pomůže v dlouhodobém horizontu!

Podobné příspěvky