shop franchise truffleat 9

KAPITOLA 7: Zkoumání franšízové příležitosti

Hledání franšízové příležitosti

Pokud jste někdy chtěli otevřít svůj vlastní obchod, ale prostě nemají talent nebo trpělivost, aby tak učinily, jedna z věcí, které byste mohli zvážit, je otevření povolení společnosti, kde žijete. Šance jsou, že jste přemýšleli o nedostatku podniků nebo potřeb spotřebitele ve vaší oblasti, které nejsou splněny právě teď, což je jeden z důvodů, proč je vlastnictví franšízy takovou lákavou příležitostí. Ačkoli existuje spousta rizik spojených s vlastnictvím franšízy, pokud nejste zvyklí vlastnit svůj vlastní velký obchod, pak mohou existovat některé otázky, i když mnoho otázek, se kterými budete potřebovat pomoc na začátku. Kromě toho, pokud jste nováčkem v celé franšízové myšlence, některé z vašich otázek mohou být okamžité. Existuje však spousta míst, kam můžete jít, abyste se dozvěděli více o konkrétní franšízové příležitosti. Zde je několik skvělých zdrojů, pokud byste chtěli, aby vaše franšízové otázky byly zodpovězeny okamžitě:

Nezávislá franšíza

První místo, kam byste mohli směřovat své dotazy, je další majitel franšízy. Vzhledem k tomu, že mnoho majitelů franšízy se obvykle nepodílí na každodenním provozu samotného franšízového podnikání, majitelům franšízy nemusí ve skutečnosti vadit, že s vámi mluví. Jsou to však lidé, kteří mají největší zkušenosti s otevíráním vlastních franšíz a mohou vás snadno vést a informovat vás o správných informacích, aby bylo rozhodování snazší. Někteří nezávislí vlastníci franšízy vám mohou dokonce říci, zda je vlastnictví franšízy ziskové, ale je pravděpodobné, že mnohokrát tuto příležitost podpoří!

Zdroje orgánu

Dalším místem, kam jít, pokud se chcete dozvědět více o této příležitosti Taco Bell nebo Wendy ‚s Hamburgers, je časopis Podnikatel. Časopis Podnikatel má jak tištěnou publikaci, tak online verzi svého časopisu, který si můžete zakoupit. Kromě toho je jejich webová stránka plná všech druhů dobrých informací o tom, jak začít s franšízami, fakty o tom, kolik peněz je zapotřebí k tomu, abyste vlastnili konkrétní franšízu, o kterou byste mohli mít zájem, a také o kvalitách a úvahách, které by měl potenciální budoucí majitel franšízy udělat. Kromě toho, i když, Podnikatel zdroje budou moci dát vám lowdown prakticky všech franšízových příležitostí ve Spojených státech. Podnikatel je rozhodně důvěryhodným zdrojem pro nalezení tohoto typu franšízových informací.

Franšízoví makléři

Na druhou stranu dalším cenným zdrojem, který můžete mít k dispozici, je franšízový makléř. Franšízoví makléři jsou určití jednotlivci, kteří obvykle dostanou zaplaceno určité procento startovacích poplatků, které budete muset zaplatit, ale mohou být cenným zdrojem v tom, že vám mohou dát všechna tajemství o určité společnosti a o tom, co by názory mnoha majitelů franšízy mohly být z nich!
Celkově existuje spousta míst, kam jít, aby bylo možné důkladně prozkoumat franšízovou příležitost. I když existuje spousta dalších míst, kde začít spíše než s jiným vlastníkem franšízy, časopisem pro podnikatele a franšízovými makléři, tato místa jsou rozhodně dobrými zdroji franšízových informací!

Podobné příspěvky