shop franchise truffleat 22

KAPITOLA 14: Co dělat, když vaše franšíza selže

Co dělat, když vaše franšíza selže

Jak se říká, ve společnosti existuje spousta obchodních selhání a ve skutečnosti existuje více neúspěchů při zahájení podnikání než úspěchů. Ale jak říká jiné přísloví, proč někteří lidé selžou, pokud se znovu nezvednou? Úspěchy a neúspěchy jsou dvě důležité myšlenky, které je třeba mít na paměti při zakládání vlastní společnosti nebo dokonce začít s franšízou samotné obchodní příležitosti. Pokud jste osoba, která je vázána a odhodlána, aby se vaše franšíza umístění nejlepší tam někdy byl na světě, pak je pravděpodobné, že budete mít žádný problém s úspěchem a dělat velký zisk každý rok. Na druhou stranu, pokud se obáváte o své schopnosti jako majitel franšízy, pak tyto myšlenky mohou velmi dobře ovlivnit vaši franšízu. Zde jsou některé cesty, aby se, i když, pokud zjistíte, že vaše franšíza umístění klesá na vedlejší kolej a začíná klesat stále nižší ve finančních tekutém písku:

Získání pomoci od odborníků

Je pravděpodobné, že ve společnosti, kterou jste si vybrali, již existují franšízoví odborníci, a pokud vaše konkrétní franšíza selhává, může být dobré zvážit rozhovor s jedním z franšízových odborníků, abyste věděli, jakým směrem se má váš obchod. Jak by mnozí lidé uhodli, když vaše franšíza selhává, není vhodný čas mluvit s centrálou společnosti, protože je pravděpodobné, že vše, co je bude zajímat, jsou jejich zisky. Jiní franšízoví odborníci však mohou být skutečně nalezeni na trhu, který pracujete. Je také možné, že byste mohli dokonce mluvit s jinou osobou, která vlastní stejnou franšízu jako vy, ale klepnutím na zdroje franšízových odborníků je rozhodující pro záchranu vašeho obchodu v tomto okamžiku!

Pomoc třetí strany

Existuje mnoho dalších organizací a podniků třetích stran, které jsou ve skutečnosti vytvořeny výhradně na pomoc selhávajícímu vlastníkovi franšízy. Ve skutečnosti, i když neselháváte, existují všechny druhy míst, na které se můžete obrátit, které budou schopny vést vaši franšízu správným směrem. Některé z těchto organizací a pomoc od podniků mohou pocházet z vyhledávání na World Wide Web, ale existuje mnoho také skupiny a franšízové kluby po celém městě nebo oblasti, ve které žijete.

Banky a družstevní záložny

Jednou z možností a cestou, kterou budete s největší pravděpodobností mít vždy k dispozici, pokud vaše franšízová lokalita skutečně selhává, je zajištění podnikatelského úvěru. Existuje spousta bank a profesionálních družstevních záložen na světě, které vám pomohou zajistit obchodní franšízový úvěr, pokud jste uprostřed finančních turbulencí. Podnikatelský úvěr je samozřejmě pouze dočasným řešením vašich problémů a chcete si být jisti, že máte k dispozici zdroje, abyste je splatili, ale získání úvěru může být dobrou cestou.

Vzhledem k tomu, že všechny tyto možnosti jsou dobré věci, aby pomohly franšíze, kterou již máte. I když si možná myslíte, že je příliš pozdě na záchranu vašeho franšízového obchodu, je pravděpodobné, že můžete najít alespoň jeden pozitivní krok, abyste se vydali správným směrem k úspěchu!