shop franchise truffleat 24

KAPITOLA 12: Nejlepší franšízové společnosti

Nejlepší franšízové společnosti

Mnoho lidí by si myslelo, že McDonald ‚s nebo Burger King nebo nějaký jiný podobný typ restaurace rychlého občerstvení by byl dobrou franšízou. I když tyto typy podniků obvykle vytáhnou nějaký zisk jejich první rok, nebyly vybrány pro nejlepší franšízy roku 2007. Ve skutečnosti můžete být skutečně překvapeni některými společnostmi, které se umístily na vrcholu seznamu nejlepších franšíz pro rok 2007. Pokud hledáte perfektní franšízovou příležitost, možná se budete chtít podívat na tento seznam pro některé možné obchodní nápady!

UPS Store

Dokonce i UPS Store dostal nějaké kudos z časopisu Podnikatel! Obchod UPS je v podstatě obchod s kancelářskými potřebami, kde si zákazníci mohou zakoupit produkty UPS, krabice a případně odevzdat své krabice a balíčky k odeslání. Možná to je hlavní důvod, proč byly zvoleny v horní části seznamu pro nejlepší franšízy v roce 2007. Ve skutečnosti se však obchod UPS začal objevovat až po začátku 21. století! Během několika málo let měla tato společnost, The UPS Store, více než 5 000 poboček a franšíz po celém světě! To je úžasný výkon, ale ti, kteří jsou v podnikání pro UPS Store, si mohou uvědomit hodnotu produktů a služeb, které prodávají!

FASTSIGNS

Vytažení více než 500 000 dolarů ročně se tento obchod nemusí zdát jako zřejmá volba, ale je to franšízová příležitost, kterou mnozí považují za příležitost jednou za život, kterou prostě nemohou projít! Pokud vás zajímá, co přesně FASTSIGNS dělá, vytváří celou řadu produktů věnovaných nápisům, štítkům, bannerům, displejům, digitálnímu tisku, stejně jako vlastní grafice. Tato franšíza a společnost vám dokonce pomůže zabalit celý vůz do reklamy pro různé společnosti. Mnoho chytrých podnikatelů si vybralo tuto společnost pro franšízu a ukázalo se, že je to chytrá volba!

Got Junk

I když jste si mysleli, že odstranění nevyžádané pošty pravděpodobně nikdy nebude na vrcholu seznamu franšízových příležitostí, společnost 1-800-Got-Junk? ve skutečnosti je to rychle rostoucí obchodní příležitost v celé zemi. Mnoho lidí využívá tuto společnost ve svůj prospěch na současném trhu. Znáte tu restauraci s rychlým občerstvením, o které jste uvažoval? Možná by vaše peníze byly ještě lépe vynaloženy na franšízu, jako je 1-800-GOT-JUNK.

Existuje spousta dalších skvělých franšíz po celém světě, ale to jsou jen některé z těch, které udělaly nejlepší franšízový seznam roku 2007! Společnosti FASTSIGNS, UPS Store a Got Junk jsou vynikající franšízové příležitosti, které jsou recepty na úspěch. Ale dělat tento typ výzkumu a zjistit, jaký typ franšízy jsou skvělé pro obchodní příležitost v přízemí, je velmi důležité mít úspěšný obchod a vynikat se značkou společnosti!

Podobné příspěvky