KAPITOLA 11: Založení franšízy na obchod s lanýži

Zahájení franšízy obchodu s lanýži

Jak jste možná uhodli, existuje mnoho franšízových příležitostí, do kterých se může zapojit každý. Jen si představte nespočet restaurací, obchodů a maloobchodních prodejen po celých Spojených státech v kombinaci s obrovským počtem franšíz po celém světě. Budete ohromeni množstvím franšíz, které mohou existovat v jedné zemi. Věděli jste, že jen ve Spojených státech je v současné době více než 11 000 franšízových restaurací McDonald ‚s, s podobným nebo dokonce větším počtem v jiných zemích? Vlastnictví franšízy se stalo neuvěřitelně populárním nápadem, druhým pouze po vlastnictví nebo vytvoření vlastního obchodu od nuly. K dispozici jsou různé typy franšíz, včetně franšíz snídaňového domu, franšíz restaurací rychlého občerstvení, maloobchodních franšíz a dokonce i franšízových obchodů s lanýži, které lze začít sami.

Franšíza na obchod s lanýži je fascinující a jedinečnou příležitostí. Mnoho franšízových obchodů s lanýži má počáteční náklady více než 200 000 dolarů. Ačkoli se to může zdát jako podstatný finanční požadavek, je to relativně rozumné ve srovnání s jinými franšízovými příležitostmi, zejména pokud jde o větší kávové a koblihové giganty jako Dunkin‘ Donuts. Například počáteční náklady na otevření kavárny Gloria Jean ‚s Coffee, známé kávové společnosti, se pohybují od 300 000 do 515 000 dolarů, což je spíše výjimka než norma.

Vzhledem k poptávce po italských potravinářských výrobcích mezi miliony Američanů a lidí po celém světě, kteří se spoléhají na to, aby vytvořili recepty, výnosy z vlastnictví italské franšízy lanýžů určitě stojí za investici. Kromě toho vlastnictví franšízy s lanýžovým obchodem nebo jakékoli jiné franšízy poskytuje výhodu získání podpory z ústředí společnosti, která pomůže s počátečními výzvami při spuštění. Tato podpora zahrnuje pomoc při změně uspořádání sedadel, získávání lanýžů od různých dodavatelů a řešení dalších běžných otázek, které vznikají při provozu franšízových obchodů s lanýži.

Celkově vzato, otevření franšízy obchodu s lanýži ve vašem okolí rozhodně stojí za zvážení. S širokou škálou franšízových obchodů s lanýži by nemělo být příliš obtížné najít obchod, který vyhovuje vašim preferencím.

Podobné příspěvky