Otevřete obchod Truffleat a franšízu obchodu s aperitivy

TrufflEAT® Koncept vykreslování
pro obchod a obchod s aperitivy

Koncept TrufflEAT® Rendering for Shop and Aperitifs Store je místem pro ty, kteří chtějí strávit čas ochutnáváním našich produktů a relaxujte v teplém, ale rafinovaném prostředí.

Náš vybraný profesionální šéfkuchař vás provede lanýžovou cestou s precizním vytvořením degustačního menu, které upoutá pozornost. Spolu s našimi nápoji od vína po šampaňské, koktejly a speciální pivo dělá z tohoto jedinečného konceptu vynikající obchod a zážitkové stolování po celém světě.

TrufflEAT® je společnost, která kromě provádění různých cateringových projektů zajišťuje vyjádření z Itálie do celého světa oběma společnostem, jak je nejlépe uvedeno na webu a v elektronickém obchodu lanýža produktů vyrobených pod vlastní značkou nebo privátní značkou.

Jsme místem setkání těch, kteří jsou milovníci lanýžů. Náš široký výběr vysoce kvalitních lanýžových produktů vyrábíme speciálně pro nás v Itálii. Naši partneři patří mezi přední světové společnosti. Naše produkty vyvážíme do celého světa, pečlivě a rychle organizované.

Obchody mají moderní a teplý interiérový design, který nás reprezentuje jako jedinečný maloobchodní styl, který nám umožňuje vyčnívat z davu.