Otevřete franšízu hotelové restaurace

TrufflEAT® Jedinečné chvíle ve střešní 5hvězdičkové hotelové restauraci s lanýžovým barem!

Hotel Restaurant Franchise Truffleat

Dnešní design hotelové restaurace je flexibilní, trendy prostory, kde se lidé mohou setkávat při jídle. Každý se rád stýká a jí venku. Dejte lidem zážitky, na které nezapomenou a budou se vracet pro další.

Koncept baru a restaurace TrufflEAT® je o setkávání lidí a vychutnávání si lahodné večeře připravené z jedinečných surovin, jako jsou čerstvé italské lanýže na velmi pohodlném místě. Je to nejlepší recept na dobrý obchod.

Seznamte se s milými lidmi, ochutnejte jedinečné jídlo v útulné atmosféře!

Koncepce podnikání nebo franšízy

Stále častěji slyšíme o konceptu podnikání nebo franšíze, což není nic jiného než sňatek s viditelným modelem, který je již ve světě byznysu prověřen. Ekonomické oživení, kterého se dočkáme na celém světě, bude reprezentováno tím, co dělat, jak dělat a jaká lepší příležitost se naskytne, o to více je nutné neriskovat a myslet na to, že uděláme jednu nebo druhou věc jen proto, pak zjistíte, že po 2 letech nebyla volba nejlepší.

Upřesňujeme, že po více než 10 letech zkušeností v oboru a v segmentu trhu s velkou ziskovostí, kterou představují lanýže, které překonaly prestiž a luxus dříve představovaný kaviárem, zatímco lanýž představuje luxus, ale za vyšší cenu .

S více než 10 různými koncepty na různých místech a investicích vám umožňujeme dosáhnout vašeho projektu v co nejkratším čase čas a minimalizovat možnost.

Naše gastronomické znalosti

Our Restaurant Expertise

TrufflEAT® Resort a hotel vykreslování koncept

Krásu resortu doplní franšíza TrufflEAT® barů a restaurací, která vás vezme na nezapomenutelnou cestu.

Zajistíme 360° podporu těm společnostem, které chtějí vytvořit a mít výjimečný koncept v rámci areálu.